Keyang TBS1500V Buizenslijper 1500W
Leveringsomvang
- Wordt geleverd in doos
- Voor 14:30 besteld, vandaag verstuurd!
- Klantenbeoordeling 9.1/10
- 20.000+ tevreden klanten
- Brabants Familiebedrijf sinds 1994
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- Videos
- Over Keyang
Kenmerken Keyang TBS1500V Buizenslijper 1500W
- Regelbaar toerental
- Overbelasting- en heropstartbeveiliging
- Anti vibratie handgreep
- Directe koeling voor hoog overbelastingsvermogen en lange levensduur
- Goed te hanteren door slanke behuizing
Technische specificaties
- Nominaal opgenomen vermogen – 1500 W
- Onbelast toerental – 2800-11.500 /min
- Gewicht – 3,7 kg
- Opname – 40 mm
- Lengte band – Maximaal 820 mm
Leveringsomvang