BYCON DMP-202BP – Brushless Diamantboormachine (P-greep) – 2600W – Ø202 mm
Start keuzehulp
- Voor 14:30 besteld, vandaag verstuurd!
- Klantenbeoordeling 9.1/10
- 20.000+ tevreden klanten
- Brabants Familiebedrijf sinds 1994
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- Videos
Kenmerken van de BYCON DMP-202BP Brushless Diamantboormachine (P-greep) – 2600 W – Ø 202 mm
Technische specificaties
- Voedingsspanning / frequentie – 220 V ~ 50 Hz | 120 V ~ 60 Hz
- Stroomsterkte – 14 A (220 V) / 25 A (120 V)
- Motorvermogen – 2600 W (borstelloos)
- Onbelast toerental (versn. 1/2/3) – 510 / 1.450 / 3.000 tpm
- Spilaansluiting – 1 1/4″ UNC
- Boordiameter per versnelling – Ø 202 / 132 / 76 mm
- Compatibel statieven – DSP-162 & DSP-252
- Netto gewicht – 6,65 kg
- Verpakkingsafmetingen – 635 × 460 × 215 mm
Leveringsomvang