Milwaukee AG 16-125INOX Haakse slijpmachine
- Voor 14:30 besteld, vandaag verstuurd!
- Klantenbeoordeling 9.1/10
- 20.000+ tevreden klanten
- Brabants Familiebedrijf sinds 1994
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- Videos
Kenmerken Milwaukee AG 16-125INOX Haakse slijpmachine
- Ideaal toerental (7600 omw/min) voor lamellenslijpschijven
- FIXTEC-spanmoer voor snel en gemakkelijk verwisselen van slijpschijven, zonder sleutel
- Breukbestendige beschermkap met gepatenteerde snelverstelling
- Ideaal voor metaalbewerking
- 4 meter rubber snoer
Technische specificaties
- Afgegeven vermogen – 910 W
- Artikelnummer – 4933407345
- Aansluiting – M14
- Geleverd in – Geen kitbox of tas meegeleverd
- Gewicht – 2.5 kg
- Max. doorslijpdiepte – 33 mm
- Onbelast toerental – 2000-7600 omw/min
- Opgenomen vermogen – 1520 W
- Rem – Nee
- Schijf Ø – 125 mm