Milwaukee Accu constructie tacker M18FFN-0C BODY
- Voor 14:30 besteld, vandaag verstuurd!
- Klantenbeoordeling 9.1/10
- 20.000+ tevreden klanten
- Brabants Familiebedrijf sinds 1994
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- Videos
Kenmerken van de Milwaukee Accu constructie tacker M18FFN-0C BODY
- Snoerloze kracht: De 18V FUEL™ borstelloze motor levert prestaties vergelijkbaar met pneumatische tackers, zonder de noodzaak van luchtslangen of gaspatronen.
- Veelzijdig gebruik: Geschikt voor 30°/34° schuine nagels van 50 tot 90 mm, ideaal voor frame- en ruwbouw.
Technische specificaties
- Platform – Milwaukee M18 FUEL™
- Voeding – 18V Li-Ion accu (niet inbegrepen)
- Spijkerhoek – 30/34 graden
- Spijkerlengte – 50 – 90 mm
- Diameter spijkers – 2,9 – 3,3 mm